Gå direkt till textinnehållet Startsida Nyheter Webbkarta Kontakta oss Tillgänglighetsinformation
 

Folkhälsa

Peter Möllerswärd, Enhetschef Folkhälsa
070-340 65 88
peter.mollersward@rvn.se

Per-Albin Dahlström, Folkhälsostrateg (tjänstledig)
Kontaktperson för folkhälsofrågor i Ånge kommun                                   072-221 55 04
per-albin.dahlstrom@rvn.se

Jakob Wallin, Folkhälsostrateg
073-098 62 09
jakob.wallin@rvn.se

Johannes Dock, Folkhälsostrateg
Kontaktperson för folkhälsofrågor i Kramfors kommun
070-560 60 54
johannes.dock@rvn.se

Malin Frykman, Folkhälsostrateg
Kontaktperson för folkhälsofrågor i Härnösands kommun
073-078 92 94
malin.frykman@rvn.se

Anna Gidlund, Folkhälsostrateg
Kontaktperson för folkhälsofrågor i Sundsvalls kommun
070-245 41 22
anna.gidlund1@rvn.se

Iwona Jacobsson, Folkhälsostrateg
Kontaktperson för folkhälsofrågor i Sollefteå kommun
070-586 85 55
iwona.jacobsson@rvn.se

Nina Nordin, Folkhälsostrateg
Kontakperson för folkhälsofrågor i Örnsköldsviks kommun
070-357 97 28
nina.nordin@rvn.se

Jessica Wiklund, Folkhälsostrateg
Kontaktperson för folkhälsofrågor i Timrå kommun
072-242 42 33
jessica.wiklund@rvn.se

Mary Näsström, Strateg jämställdhetsfrågor
070- 283 51 64 
mary.nasstrom@rvn.se