Gå direkt till textinnehållet Startsida Nyheter Webbkarta Kontakta oss Tillgänglighetsinformation
 

Företags- och projektstöd tillväxt

Peter Ekdahl, Enhetschef för stöd och finansiering
073-083 17 72
peter.ekdahl@rvn.se

Thomas Stattin, Handläggare företagsstöd
070-283 82 72
thomas.stattin@rvn.se

Eva Henriksson, Handläggare företagsstöd
0611-80106
eva.henriksson@rvn.se

Charlotte Ehinger, Handläggare företagsstöd
0611-80218
charlotte.ehinger@rvn.se

Niklas Selin, Handläggare kommersiell service
070-279 50 34
niklas.selin@rvn.se

Christina Bergman, Handläggare projektstöd
0611-803 29
christina.bergman@rvn.se

Catarina Winberg, Handläggare rekvisitioner
070-190 27 45
catarina.vinberg@rvn.se

Christina Svensson, Handläggare rekvisitioner
070-270 87 58
christina.svensson@rvn.se

Sabina Vulic, Handläggare rekvisitioner
070-305 87 95
sabina.vulic@rvn.se

Stina Nilsson, Handläggare projektstöd
0611-84051
stina.nilsson@rvn.se