Företags- och projektstöd tillväxt

Peter Ekdahl, enhetschef för stöd och finansiering

Mobilnummer: 073-083 17 72
E-postadress: peter.ekdahl@rvn.se

Eva Henriksson, handläggare företagsstöd

Telefonnummer: 0611-80106
E-postadress: eva.henriksson@rvn.se

Nils Sjölén, handläggare företagsstöd

Mobilnummer: 070-270 64 45
E-postadress: nils.sjolen@rvn.se

Thomas Stattin, handläggare företagsstöd

Mobilnummer: 070-283 82 72
E-postadress: thomas.stattin@rvn.se

Ann Charlotte Larsson, handläggare företags- och projektstöd

Telefonnummer: 0611-80218
E-postadress: ann.charlotte.larsson@rvn.se

Stina Nilsson, handläggare projektstöd

Telefonnummer: 0611-84051
E-postadress: stina.nilsson@rvn.se

Veronica Tikka, handläggare projektstöd

Telefonnummer: 0611-80329
E-postadress: veronica.tikka@rvn.se

Niklas Selin, handläggare kommersiell service

Mobilnummer: 070-279 50 34
E-postadress: niklas.selin@rvn.se

Christina Svensson, handläggare rekvisitioner

Mobilnummer: 070-270 87 58
E-postadress: christina.svensson@rvn.se

Catarina Winberg, handläggare rekvisitioner

Mobilnummer: 070-190 27 45
E-postadress: catarina.vinberg@rvn.se

Sabina Vulic, handläggare rekvisitioner

Mobilnummer: 070-305 87 95
E-postadress: sabina.vulic@rvn.se


Tillbaka till toppen