Studiebesök

Vi tar gärna emot er på studiebesök i våra verksamheter. Kontakta oss så hittar vi en tid!

Studiebesök Fränsta   

 

Allmän kurs
Magnus Bjurén
magnus.bjuren@alsta.nu
070-695 67 23

Musikerlinjen
Daniel Gafforelli
daniel.gafforelli@alsta.nu
070-548 22 61

Artistlinjen
Helen Sundberg
helen.sundberg@alsta.nu
070-247 56 83

Konstlinjen
Emil Österholm
emil.osterholm@alsta.nu

073-271 18 84  

Låtskrivarlinjen
Jens Westin
jens.westin@alsta.nu
0691-66 14 00

 

 

 

Studiebesök Sundsvall

 

Allmän kurs Grundskolenivå
Ann-Catrine Andersson
ann-catrine.andersson@alsta.nu
073-427 33 59

Allmän kurs Gymnasienivå
Kajsa Larsson
kajsa.larsson@alsta.nu
060-61 85 00

Allmän kurs Gymnasienivå
Stefan Gunnarsson
stefan.gunnarsson@alsta.nu
070-285 94 88

Kvalificerad Behandlingspedagog
Camilla Claar
camilla.claar@alsta.nu
070-375 85 89

Musikpedagoglinjen
Fredrik Törngren
fredrik.torngren@alsta.nu
072-518 07 44