Pedagoger & deltagarassistenter

Anna Nilsson

Pedagog - svenska och engelska. Kursansvarig Allmän kurs.

Telefon: 072-218 31 04
E-post: anna.nilsson@ofhs.se

Jenny Martinell

Pedagog - engelska, naturkunskap, anatomi/fysiologi, motion, rörelseapparaten och organlära. Studie- och yrkesvägledare.

Telefon: 072-218 31 09
E-post: jenny.martinell@ofhs.se

Per Bergman

Pedagog - historia, samhällskunskap, religonskunskap och musik

Telefon: 072-245 53 77
E-post: per.bergman@ofhs.se

Mattias Käller

Pedagog - matematik och naturkunskap (föräldraledig).

Telefon: 072-218 31 07
E-post: mattias.kaller@ofhs.se

Carina Nordin

Pedagog - Kursansvarig Allmän kurs, grund

Telefon: 073-023 54 68
E-post: carina.nordin@ofhs.se

 

 

Kristina Stålnacke



Pedagog - kreativt skrivande. Kursansvarig Kulturskaparna och Kulturskaparna/Ordet.

Telefon: 070-279 55 37
E-post: kristina.stalnacke@ofhs.se

Mona Wikberg

Deltagarassistent Kulturskaparna

Telefon: 072-218 31 13
E-post: mona.wikberg@ofhs.se

Lena Zackrisson

Pedagog - näringslära och matkreation. Kursansvarig Världens kvinnor.

Telefon: 072-218 31 05
E-post: lena.zackrisson@ofhs.se

Lykke Backer Östman

Deltagarassistent, Världens kvinnor

Telefon: 072-240 10 11
E-post: lykke.backer.ostman@ofhs.se

Roger Westin

Pedagog - folkhälsa, hälsopedagogik, ledarskap/coaching, beteendevetenskap, samtalmetodik (MI) och motion. Kursansvarig Hälsocoach-inriktning PT & kostrådgivare.

Telefon: 072-218 31 11
E-post: roger.westin@ofhs.se

Elena Dahlén

Pedagog - Hälsocoach -inriktning PT och kostrådgivare. Träningslära och anatomi (föräldraledig).

E-post: elena.dahlen@ofhs.se

Tobias Markusson

Kursansvarig - Naturguide - Höga Kusten

Tel: 072-218 31 02
E-post: tobias.markusson@ofhs.se

Thomas Larsson

Pedagog - scenframställning, regi och teaterteknik. Kursansvarig Teaterlinjen.

Telefon: 072-218 31 08
E-post: thomas.larsson@ofhs.se

Anna Hellström

Pedagog - Etableringskurs

Telefon: 070-207 10 65
anna.hellstrom@ofhs.se

Lisa Åhman

Pedagog - Etableringskurs

Telefon: 070-367 90 79
lisa.ahman@ofhs.se