Pedagoger & deltagarassistenter

Gunilla Johansson

Gunilla Johansson.JPG

Kursansvarig Allmän kurs Grundskolenivå
Kursansvarig Allmän kurs Grundläggande vårdutbildning
Pedagog - svenska och svenska som andraspråk (SVA)
Telefon: 072-218 31 04
E-post: gunilla.johansson@ofhs.se

Ann Van Wijk

Kursansvarig Allmän kurs Grundläggande vårdutbildning
Deltagarassistent Allmän kurs
Telefon: 073-802 32 27
E-post: ann.vanwijk@ofhs.se

Jenny Martinell

Kursansvarig Allmän kurs Gymnasienivå
Kursansvarig Organlära (distans) och Rörelseapparaten (distans)

Pedagog - engelska, naturkunskap, anatomi/fysiologi och motion
Studie- och yrkesvägledare
Telefon: 072-218 31 09
E-post: jenny.martinell@ofhs.se

Mattias Käller

Kursansvarig Allmän kurs Gymnasienivå
Kursansvarig Matematik inför högskoleprovet (distans)
Pedagog - matematik och naturkunskap
Telefon: 072-218 31 07
E-post: mattias.kaller@ofhs.se

Per Bergman

Pedagog - historia, samhällskunskap och religionskunskap
Telefon: 072-200 32 16
E-post: per.bergman@ofhs.se

Carina Nordin

Kursansvarig Allmän kurs Världens kvinnor, nivå 1
Telefon: 073-023 54 68
E-post: carina.nordin@ofhs.se

Annelie Vigren

Kursansvarig Allmän kurs Världens kvinnor, nivå 2
Telefon: 073-342 28 60
E-post: anneli.vigren@ofhs.se

Lykke Backer Östman

lykke_backer_ostman.jpg

Deltagarassistent Allmän kurs Världens kvinnor
Telefon: 072-240 10 11
E-post: lykke.backer.ostman@ofhs.se

Lena Zackrisson

Kursansvarig Världens kvinnor köksbiträde
Telefon: 072-218 31 05
E-post: lena.zackrisson@ofhs.se

Marie Svensson

Deltagarassistent Världens kvinnor köksbiträde
Telefon: 073-075 55 10
E-post: marie.svensson@ofhs.se

Tobias Markusson

Kursansvarig Naturguide - Höga Kusten
Telefon: 072-218 31 02
E-post: tobias.markusson@ofhs.se

Anna Viström

anna_vistrom2.jpg

Kursansvarig Hälsocoach - inriktning personlig tränare, kostrådgivare & massör
Pedagog - folkhälsa, hälsopedagogik, ledarskap/coaching, beteendevetenskap, samtalmetodik (MI) och motion
Telefon: 072-218 31 11
E-post: anna.vistrom@ofhs.se

Elena Dahlén

Kursansvarig Certifiering till Personlig Tränare, Kostrådgivare och Massör
Pedagog - träningslära, anatomi och massage
Telefon: 070-690 37 64
E-post: elena.dahlen@ofhs.se

Thomas Larsson

Kursansvarig Teaterlinjen
Pedagog - scenframställning, regi och teaterteknik
Telefon: 072-218 31 08
E-post: thomas.larsson@ofhs.se

Kristina Stålnacke



Kursansvarig Kulturskaparna och Kulturskaparna Ordet
Pedagog - kreativt skrivande
Telefon: 070-279 55 37
E-post: kristina.stalnacke@ofhs.se

Mona Wikberg

Deltagarassistent Kulturskaparna
Telefon: 072-218 31 13
E-post: mona.wikberg@ofhs.se

Anna Hellström

Kursansvarig Etableringskurs
Pedagog - matematik och svenska
Telefon: 070-207 10 65
E-post: anna.hellstrom@ofhs.se

Lisa Åhman

Kursansvarig Etableringskurs
Telefon: 070-367 90 79
E-post: lisa.ahman@ofhs.se