Pedagoger & deltagarassistenter

Ann Van Wijk

Ann van Wijk

Deltagarassistent Allmän kurs

Telefon: 073-802 32 27

E-post: ann.vanwijk@rvn.se

Anna Hellström

Anna Hellström

Kursansvarig Allmän kurs Grundläggande vård

Pedagog - matematik och svenska

Telefon: 070-207 10 65

E-post: anna.hellstrom@rvn.se

Anna Viström

Anna Viström

Kursansvarig Hälsocoach - inriktning personlig tränare, kostrådgivare & massör

Pedagog - folkhälsa, hälsopedagogik, ledarskap/coaching, beteendevetenskap, samtalmetodik (MI) och motion

Telefonnummer: 072-218 31 11

E-postadress: anna.vistrom@rvn.se

Anneli Vigren

Annelie Vigren

Kursansvarig Allmän kurs Världens kvinnor

Telefon: 073-342 28 60

E-post: anneli.vigren@rvn.se

Carina Nordin

Carina Nordin

Kursansvarig Allmän kurs Världens kvinnor

Telefon: 073-023 54 68

E-post: carina.nordin1@rvn.se

Elena Dahlén

Elena Dahlén

Kursansvarig Certifiering till Personlig Tränare, Kostrådgivare och Massör

Pedagog - träningslära, anatomi och massage

Telefon: 070-690 37 64

E-post: elena.dahlen@rvn.se

Eva-Lena Norgren

Pedagog - svenska och engelska

Telefon: 073-056 94 55

E-post: evalena.norgren@rvn.se

Gunilla Johansson

Gunilla Johansson

Pedagog - svenska och svenska som andraspråk (SVA) samt vårdämnen.

Telefon: 072-218 31 04

E-post: gunilla.johansson@rvn.se

Jenny Martinell

Jenny Martinell

Kursansvarig Allmän kurs Gymnasienivå

Kursansvarig Organlära (distans) och Rörelseapparaten (distans)

Pedagog - engelska, naturkunskap, anatomi/fysiologi och motion

Studie- och yrkesvägledare

Telefon: 072-218 31 09

E-post: jenny.martinell@rvn.se

Kristina Stålnacke

Kristina Stålnacke

Kursansvarig Kulturskaparna och Kulturskaparna Ordet

Pedagog - kreativt skrivande

Telefon: 070-279 55 37

E-post: kristina.stahlnacke@rvn.se

Lena Zackrisson

Lena Zackrisson

Kursansvarig Världens kvinnor köksbiträde

Telefon: 070 - 628 90 53

E-post: lena.zakrisson.oberg@rvn.se

Lykke Backer Östman

Lykke Backer Östman

Deltagarassistent Allmän kurs Världens kvinnor

Telefon: 072-240 10 11

E-post: lykke.backer.ostman@rvn.se

Mona Wikberg

Mona Wikberg

Deltagarassistent Kulturskaparna

Telefon: 072-218 31 13

E-post: mona.wikberg@rvn.se

Pär Bergman

Pär Bergman

Kursansvarig Allmän kurs Grundskolenivå

Pedagog - historia, samhällskunskap och religionskunskap

Telefon: 072-200 32 16

E-post: par.bergman@rvn.se

Sanna Svärd

Pedagog Naturguide

Telfon: 073-051 73 78

E-post: sanna.svard@rvn.se

Thomas Larsson

Thomas Larsson

Kursansvarig Teaterlinjen

Pedagog - scenframställning, regi och teaterteknik

Telefon: 072-218 31 08

E-post: thomas.larsson@rvn.se

Tobias Markusson

Tobias Markusson

Kursansvarig Naturguide - Höga Kusten

Telefon: 072-218 31 02

E-post: tobias.markusson@rvn.se

Yvonne Dahlqvist

Kursansvarig Språkutbildning för utlandsrekryterad hälso- och sjukvårdspersonal

Telefon: 073-075 55 10

E-post: yvonne.dahlqvist@rvn.se

 

 

 


Tillbaka till toppen