Service 

Angelica Lamell - frukostvärdinna
Tel: 0612  856 21
E-post: angelica.lamell@hola.se

Anne Viborg – lokalvårdare
Tel: 070 658 38 47
E-post: anne.viborg@hola.se

Eva-Britt Holmberg – kock
Tel: 0612 856 21
E-post: eva-britt.holmberg@hola.se

Gun-Britt Ullberg - lokalvårdare
Tel: 070 626 81 98
E-post: gunbritt.ullberg@hola.se

Hans Bergström - IT- webb- och dataansvarig.
Tel: 0612 856 19
E-post: hans.bergstrom@hola.se

Mariana Seiser-Trauner - kock
Sjukskriven

Pernilla John - lokalvårdare
Tel: 070 658 38 47
E-post: pernilla.john@hola.se

Peter Edlund - kock
Tel: 0612 856 21
E-post: peter.edlund@hola.se

Rebecka Stenered - kock
Tel: 0612 856 21
E-post: rebecka.stenered@hola.se

Peter Hamberg - vaktmästare
Tel: 072 521 28 97
E-post: peter.hamberg@hola.se