Pedagoger

Prästmon / Sollefteå


Björn Eriksson
- pedagog Musikproduktion,
kursansvarig Musikproduktion och ljudteknik/Studiomusiker/Spelmusik
Tel: 0612 856 89
E-post: bjorn.eriksson@hola.se


Jonas Olofsson
- pedagog spelmusikprofil
Tel: 073 848 38 21
E-post: jonas.olofsson@hola.se


Linda Ellegaard Nordström
- kursansvarig Ekobruk
Tel: 0612 856 06
E-post: linda.nordstrom@hola.se


Magnus Engqvist
– pedagog Musikalstudion
Kursansvarig musikalstudion
Tel: 073 053 88 48
E-post: magnus.engqvist@hola.se


Maria Lönnberg
- pedagog Etableringskurs
Kursansvarig Etableringskurs
Tel: 072 506 50 58
E-post: maria.lonnberg@hola.se


Martha Widén
- pedagog Musikalstudion
Tel: 073 650 52 78
E-post: martha.widen@hola.se


Monika Sundström
- pedagog Ekobruk
Tel: 070 303 29 20
E-post: monika.sundstrom@hola.se


Patrik Eriksson
- elevassistent
Tel: 070 204 89 54
E-post: patrik.eriksson@hola.se


Terez Bergfeldt
- pedagog Olda i norr
Tel: 073 460 46 88
E-post: terez.bergfeldt@hola.se


Linda Isaksson
- pedagog, kursansvarig Odla i norr
Tel: 073 350 09 18
E-post: linda.isaksson@hola.se


Johan Sjödin
- pedagog studiomusikerprofil
E-post: johan.sjodin@hola.se


Ida Kjellholm
- pedagog Läkeväxter
E-post: ida.kjellholm@hola.se


Mina Widding
- Kursansvarig litterärt skrivande
Tel: 073 388 44 77
E-post: mina.widding@hola.se


Ann-Katrin Hedin
- Samordnare och pedagog, kursansvarig Allmän kurs
Tel: 0612 856 07
E-post: ann-katrin.hedin@hola.se


Marie Buhr
– pedagog
Tel: 072 219 89 56
E-post: marie.buhr@hola.se


Sita Vriend
- Kursansvarig Spelutveckling
Tel: 073 092 51 82
E-post: sita.vriend@hola.se


Sanna Svärd – elevassistent
Tel: 073 051 73 78
E-post: sanna.svard@rvn.se

 


Daniel Hellman
- pedagog Allmän kurs
Tel: 072 544 82 85
E-post: daniel.hellman@hola.se


Khozama Amer
- pedagog Allmän kurs
E-post: khozama.amer@hola.se


Anne-Marie Nilsdotter
 - pedagog, kursansvarig Behandlingsassistent
Tel: 073 046 14 06
E-post: anne-marie.nilsdotter@rvn.se


Roger Jacobsson
- pedagog Behandlingsassistent/Allmän kurs
Tel: 072 558 78 68
E-post: roger.jacobsson@hola.se


Emma Nyman- kursansvarig Ekobruk år 1
Tel: 
E-post: emma.nyman@rvn.se


Sollefteå


Anki Vestman
- elevassistent och pedagog i språkligt stöd
Tel: 072 451 63 33
E-post: anki.vestman@hola.se


Ruth Eberhardson
- pedagog Allmän kurs och SMF
Tel: 072 208 62 76
E-post: ruth.eberhardson@hola.se