Pedagoger och deltagarassistenter

Prästmon

Ann-Katrin Fällström

Kursansvarig och pedagog Allmän kurs

E-postadress: ann-katrin.fallstrom@rvn.se

Telefonnummer: 0612-856 07

Marie Buhr

Pedagog Allmän kurs

E-postadress: marie.buhr@rvn.se

Telefonnummer: 072-219 89 56

Daniel Hellman

Pedagog Allmän kurs

E-postadress: danhel001@edu.rvn.se

Telefonnummer: 072-544 82 85

Monica Holmer

Pedagog Allmän kurs

E-postadress: monica.holmer@rvn.se

Telefonnummer: 0612- 856 29

Khozama Amer

Pedagog Allmän kurs

E-postadress: khozama.amer@rvn.se

Patrik Eriksson

Deltagarassistent

E-postadress: patrik.eriksson1@rvn.se

Telefonnummer: 070-204 89 54

Christian Stiernman

Deltagarassistent

E-postadress: christian.stiernman@rvn.se

Roger Jakobsson

Pedagog Behandlingspedagog, Allmän kurs

E-postadress: roger.jakobsson1@rvn.se

Telefonnummer: 072-558 78 68

Anne-Marie Nilsdotter

Kursansvarig och pedagog Behandlingspedagog

E-postadress: anne-marie.nilsdotter@rvn.se

Telefonnummer: 073-046 14 06

Jessica Ullström

Kursansvarig Medicinsk sekreterare

E-postadress: jessica.ullstrom@rvn.se

Telefonnummer: 0612-856 64

Alexander Lindén

Kursansvarig Indiespelutveckling

E-postadress: alexander.linden@rvn.se

Telefonnummer: 076-125 75 45

Björn Eriksson

Kursansvarig Ljudkonst, pedagog Musikproduktion & Ljudteknik, Spelmusik

E-postadress: bjorn.eriksson1@rvn.se

Telefonnummer: 072-544 53 77

Johan Sjödin

Pedagog Musikproduktion & Ljudteknik

E-postadress: johan.sjodin@rvn.se

Telefonnummer: 070-736 54 06

Jonas Olofsson

Kursansvarig och pedagog Musikproduktion & Ljudteknik, Spelmusik

E-postadress: jonolo001@edu.rvn.se

Telefonnummer: 073-848 38 21

Magnus Engqvist

Kursansvarig och pedagog Musikalstudion

E-postadress: magnus.engqvist@rvn.se

Telefonnummer: 073-274 77 35

Martha Widén

Pedagog Musikalstudion

E-postadress: martha.widen@rvn.se

Telefonnummer: 073-650 52 78

Ellinor Berglund

Pedagog Musikalstudion

E-postadress: ellinor.berglund@rvn.se

Telefonnummer: 070-569 41 09

Mina Widding

Kursansvarig Litterärt skrivande

E-postadress: mina.widding@rvn.se

Telefonnummer: 073-388 44 77

Linda Ellegaard Nordström

Kursansvarig Ekofilosofi, pedagog (naturkunskap) Allmän kurs

E-postadress: linda.nordstrom@rvn.se

Telefonnummer: 0612-856 06

Terez Bergfeldt

Kursansvarig och pedagog Odla i norr

E-postadress: terez.bergfeldt@rvn.se

Telefonnummer: 073-460 46 88

Emma Nyman

Kursansvarig Ekobruk

E-postadress: emma.nyman@rvn.se

Telefonnummer: 070-274 64 55

Ida Kjellholm

Pedagog Läkeväxter

E-postadress: ida.angelina.kjellholm@rvn.se

Sollefteå

Anne Eberhardsson

Pedagog Språkintroduktion

E-postadress: anne.eberhardsson@rvn.se

Telefonnummer: 0612-856 34

Rut Eberhardsson

Pedagog Språkintroduktion

E-postadress: rut.eberhardsson@rvn.se

Telefonnummer: 072-208 62 76

Anki Vestman

Deltagarassistent Språkintroduktion

E-postadress: anki.vestman@rvn.se

Telefonnummer: 072-451 63 33

Maria Lönnberg

Kursansvarig och pedagog Etableringskurs, SMF, Svenska från dag 1

E-postadress: ingegerd.maria.lonnberg@rvn.se

Telefonnummer: 072-506 50 58


Tillbaka till toppen